+48 538 313 427 office@unifenster.eu

O UNI FENSTER

o uni fenster slider

 

 

JESTEŚMY PRODUCENTEM OKIEN I DRZWI

 

drewniano – aluminiowych 

 

Nasze rozwiązania idealne są dla najbardziej wymagających projektów

 


Uni Fenster z Uni_One

 

Idealny design, doskonałe parametry techniczne tworzą wartościowe okno

 

Wykorzystujemy nowoczesne technologie oraz nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie stolarki otworowej, by dzięki zastosowanym rozwiązaniom dostarczyć naszym Klientom korzyści takie jak cisza, światło, ciepło oraz elegancja.

Do produkcji naszych rozwiązań stosujemy włoski system uni_one.
Okna uni_one, to TECHNOLOGIA REWOLUCJI OKNA. Cechy charakterystyczne, które wyróżniają okna UNI_ONE to: zastosowanie profili 6 metrowych z drewna sosnowego łączonych na mikrowczepy, szybka i precyzyjne produkcja, aluminiowe profile i akcesoria zastosowane do zewnętrznej ochrony okien i drzwi, oprogramowanie do ofertowania oraz narzędzia sprzedażowe.

Z technologią UNI_ONE tworzymy okno w harmonii z panującymi trendami współczesnej architektury i aranżacji przestrzeni – czysty styl i elegancki wygląd.

 

 

Współpracujemy z architektami oraz służymy pomocą indywidualnym inwestorom i generalnym wykonawcom. Na każdym etapie, począwszy od projektu, służymy wsparciem technicznym, przez obsługę handlową przy realizacji obiektu, kończąc na terminowej dostawie zamówionego towaru.

 

Potencjał naszej firmy oraz oferowane rozwiązania PREMIUM z pewnością pozwolą na wspólną realizację wielu ciekawych, nawet najbardziej skomplikowanych projektów.

 

 

NASI PARTNERZY